Home / Сторожинецький район / Дубове / Культура Дубове

Культура Дубове

Культура

Клуб у селі Дубове заснований на початку ХХ століття .Спочатку ця будівля не використовувалася за призначенням. Тут була корчма в одній частині, а в іншій – медпункт. Пізніше, у післявоєнний час, клуб ожив. Тут кожного тижня в неділю жителі села проводили  своє дозвілля : вдень переглядали кінофільми, а у другій половині дня  – відбувалися танці для молоді .

Кожен завідувач клубом вкладав частку своєї душі у розвиток  духовності та підтримання і відновлення традицій села.

Нині клуб  – це гарне відремонтоване приміщення. Тут завжди весело, людно, прцвітає творче життя. У клубі створені різні гуртки, що об’єднують всі вікові групи населення. Для дітей та молоді працюють вокальні, танцювальні гуртки, а також  гуртки для любителів художнього слова, для літніх людей – фольклорний  та гурток рукоділл.

Учасники художньої самодіяльності підтримують звичаї та традиції села. Так, святкують “Маланку”, “Івана Купала”, “Великдень”, “Зелені свята” (храм) та інші.

У клубі працює бібліотека. Нещодавно працівники бібліотеки провели презентацію книги Т.Севернюк “О,Чернівці,оаза дивини”, присвятивши  70-річчю письменниці. Цікавою була виставка книг “Душа моя відкрита для любові”.

Завдяки заохоченню до творчості та вихованню підростаючого покоління село чекає нове майбутнє.