Спорт Урсоя

Спорт

ПЕРЕМОЖЦЯМИ  30-ГО РАЙОННОГО ТУРНІРУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД НА ПРИЗИ ГАЗЕТИ “РІДНИЙ КРАЙ” СТАЛА КОМАНДА З ЇЖІВЦІВ
  Тридцятий за ліком турнір з волейболу серед чоловічих команд на призи газети “Рідний край”. Він мав чотири етапи і тривав впродовж грудня 2011 року та січня цього року. Фінальні зустрічі відбулися у спортзалі районного ліцею і мали безкомпромісний характер та свою інтригу. Бо практично до останньої зустрічі не було відомо хто з чотирьох команд-фіналістів стане переможцем, а хто – не ввійде у трійку призерів.
Уже в першій зустрічі амбітна команда з Їжівців несподівано здолала волейбольну дружину з Банилова-Підгірного 2:1, а ропчани поступились михальчанцям – 1:2. У наступному раунді представники Ропчі з рахунком 2:0 перемогли команду з Їжівців, а банилівчани з аналогічним рахунком подолали опір михальчанців.
Таким чином, четвірка команд-фіналістів набрала однакову кількість очок у двох турах. Тож акценти мав розставити останній, третій тур. У ньому команда з Їжівців здолала михальчанців з рахунком 2:0 і стала очікувати на результат останнього поєдинку між командами з Банилова-Підгірного та Ропчі. Від нього багато залежало. Цей поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь представників Банилова-Підгірного, а, оскільки, згідно з Положенням, за однакової кількості набраних очок пріоритет має та команда, яка здобула перемогу в особистій зустрічі між претендентами, то перше          місце вибороли волейболісти з Їжівців, на другому – з Банилова-Підгірного, на третьому михальчанці, і четверте посіла команда з Ропчі.
Трійці переможців вручено кубки, грамоти, грошові винагороди. У склад волейбольної команди, яка  за статистикою вперше за тридцять років проведення турніру посіла таке високе місце, входили Георгій Іонашку Микола Симуляк, Віктор Вечеркович, Михайло Гуцану Раду Попеску Ілля Гаврилович, Іван Костін, Ілля Фрунза, Дмитро Перчик, Леонід Іонашку.