Тисовець

Привітання

ХАРАКТЕРИСТИКА
НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ

 

Сільський голова Василь Лазарович Коваль

 Село Тисовець розташоване в східній частині Сторожинецького району за 10 кілометрів на південь від обласного центру м.Чернівці. Територія села складає 2898,8 га, в якому проживає 3550 чоловік. Село являє собою компактний сільськогосподарський житловий комплекс з задовільною системою житлового забезпечення.
Водопостачання здійснюється з шахтних колодязів.
Водопровідна мережа відсутня.
Стічні води від житлової, громадської та сільськогосподарської промислової забудови відводяться системою кюветів ,які ведуть за межі
села. Каналізаційні мережі відсутні.
Тверді побутові відходи вивозяться на сміттєзвалище, яке розташоване за межами населеного пункту. Село забезпечене централізованим газопостачанням, яке введено в експлуатацію . В селі діють об’єкти соціальної сфери : медична амбулаторія загальної практики сімейної медицини, будинок культури, новий спортивний комплекс.
Село повністю електрифіковане, встановлений цифровий телефонний зв’язок, яким забезпечене все село.

 

Директор школи Світлана Іванівна Левицька

    Вітаємо Вас на сайті села Тисовець.
Кожен народ, навіть кожна соціальна група має свою історію, свої традиції, що виробились протягом багатьох років і освячені віками. Споконвіку на нашій землі вирощували хліб, плекали сади, виховували дітей. Предки наші, мов чарівне замовляння, заповідали своїм дітям: «Без минулого немає майбутнього». Відцуравшись від минулого і свого коріння, людина втрачає свій головний оберіг – любов до родинного краю, Батьківщини. І тоді без жодної відповіді залишилося б людське питання, сформульоване Тарасом Шевченком:
Для чого в світі живемо
Чи то для добра, чи то для зла?
Маємо надію, що тісніше знайомство з історією нашого рідного села Тисовець, його краєвидами не залишить нікого байдужим і допоможе в період розбудови української держави.