Традиції
- 1.Зелені свята.
У «Зелену суботу» існував звичай поминати тих , хто пропав безвісті та самогубців. Для цього йшли на роздоріжжя або до межового знака села і там залишали їжу та воду, молилися за душі померлих.
Молодь у «Зелену неділю» збиралась на вигонах під лісом або на лісових галявинах, брали з собою їжу . Спочатку співали, вели хороводи. А потім влаштовували обід, сідаючи у символічне сонячне коло парами (хлопець, дівчина).
Під час «Зеленого тижня» здійснювались обходи криниць та інших джерел і влаштовували їх охорону. Вкінці липу та іншу уже підсохлу зелень збирали до сходу сонця і спалювали , вважаючи, що в такий спосіб спалювали нечисту силу. На «Зелену неділю» хлопець, який мав одружуватися того року прощався з дівочим і парубочим колективами села .
В день Святої Трійці у церкві правилася служба Божа, після чого освячували хати . Після служби Божої люди йшли на цвинтар. Також в цей день люди ходили один до одного вгості .
За традицією щорічно в місцевому клубі відбуваються святкові концерти під керівництвом зав клуба Воробець І.В. Ці заходи залюбки відвідують всі дубів чани і гості з сусідніх сіл .
- 2.Дубівська Маланка .
Щорічно , за давньою традицією, 14 січня , в день святого Василія , в центрі села збирається Маланка. Це переодягнуті в різні костюми ( циган, коза, дід, баба, ведмеді…)хлопці. Перед цим, в ніч з 13 на 14 січня переодягнені хлопці гуртами ходять від хати до хати, вітаючи господарів зі святом Старого нового року. Тут лунає музика, проводяться ігри, танці.Цей захід знайшов підтримку у керівництва села .