Привітання
Привітання голови сільської ради
Завітайте в с.Банилів-Підгірний – зелену перлину Сторожинеччини. Село манить своїми краєвидами гір і полонин, грибними дощами, водоспадами, багатством флори і фауни. Тут надзвичайно чисте повітря, адже навкруги тисячі гектарів лісу. В Банилові-Підгірному гарно та затишно в любу пору року
Село має всі передумови стати туристичним центром. Тут діють 2 сезонні дитячі табори відпочинку (для дітей-сиріт та дітей працівників УМВС). На хуторі Поляни є ставки, де можна відпочити та порибалити. Зроблені перші кроки з розвитку зеленого туризму. Є кілька приватних будинків, які мають умови для прийому туристів. На хуторі Гільча будується туристично-оздоровчий комплекс на 14 будинків.
Тут живуть дивовижно гостинні люди. Завітайте до нас у Банилів-Підгірний, завітайте до нас на нашу маленьку Батьківщину….
Сільський голова Валерій Антонович Абрамчук
Привітання директора гімназії
Учитись важко, а учить ще важче,
Але не мусиш зупинятись ти.
Як учням віддаси усе найкраще,
То й сам сягнеш нової висоти
М. Сингаївський
Колектив Банилово-Підгірнівської гімназії працює за принципом слів «Хочу – можу – труба!»
Адміністративний склад гімназії налічує 6 чоловік:
Директор гімназії: Стрілецький Ярослав Георгійович
Заступники директора з ВНР: Мандрик Марія Стеліанівна
Микайло Лариса Георгіївна
Петращук Марія Октав’янівна
Заступник директора з ВР: Максимюк Антоніна Василівна
Педагог-організатор: Гольба Мар’яна Василівна
В Банилово-Підгірнівській гімназії працює 65 педагогів. Із них: 56 – випускники рідної школи, відмінників освіти України – 24, вищої освіти – 29, спеціалістів І категорії – 7, ІІ категорії – 7, спеціалістів – 21.
Педагогічні звання:
Вчителів-методистів – 6
Старших вчителів – 13
Лауреатів премії ім. О.Поповича – 1
Кількість класів – 34, у них учнів – 654
Педагогічний колектив гімназії докладає всіх зусиль, щоб кожен вихованець здобув міцні знання, отримав високий рівень виховання, здобув належну освіту.
Директор гімназії Ярослав Георгійович Стрілецький
Характеристика роботи над проектом
Працюючи над історико-краєзнавчим портретом села Банилів-Підгірний, було знайдено багато цікавого та нового, як для педагогів так і для учнів. Над проектом працювали: Максимюк Антоніна Василівна – заступник директора з ВР, вчитель історії, Гольба Мар’яна Василівна – педагог-організатор, Богатир Світлана Леонідівна – вчитель історії, Мірош Кароліна Аркадіївна – вчитель українознавства, Баранович Віоріка Василівна – вчитель української мови та літератури, Мандрик Андрій Миколайович – вчитель географії, Гаманюк Микола Дмитрович – вчитель інформатики, Репчук Олег Валерійович – вчитель музики, Репчук Юрій Іванович – вчитель біології.
До роботи над проектом було залучено й учнів, які з цікавістю працювали, шукали інформацію, проводили опитування старожилів села, описували все що вони дізналися. Під час роботи вони дізналися багато нового і цікавого для них. Учні відвідали всі історичні та культові споруди села, дізналися їх історію їх побудування, ознайомилися з їх походженням. Вони з великим натхненням й бажанням працювали над історико-краєзнавчим портретом їхнього рідного села Банилів-Підгірний.