МІЖКОНФЕСІЙНА МОЗАЇКА
Сторожинецька районна гімназія
Свято-Георгіївська церква (УПЦ МП) Найбільшою православною церквою міста є храм святого Георгія (Юрія). За даними документів церква вже існувала в 1829р. і була зведена на кошти Катерини Ґарсте, дружини Миколи Флондора. У сучасній літературі роком будівництва вважається 1888р. Сьогодні храмовий день відзначають 6 травня. Розташовується храм на вул. Т.Шевченка,32. Костел св. Анни (Римо-католицька парафія св. Анни).
Присутість значної частини осіб польської національності сприяло зведенню костьолу. Перший костел був дерев’яний і звели його за допомогою місцевого поміщика Георгія Флондора та капелана з с. Красна Іґнація Барти в 1857р. Храм був освячений іменем святої Анни. Кам’яного вигляду споруда набрала лише на початку XX ст. В костелі у різний час священнослужителями були А. Пташинський, Й. Крижановський, Ф. Волощук, І. Кукла. Костел розташований на вул. Т.Шевченка,30.
Українська православна церква (УПЦ КП). В 1885р. силами української громади та місцевих землевласників була споруджена греко-католицька церква. За іншими відомостями храм був зведений в 1896р. Греко-католицька кам’яна церква була зведена на тодішній крайовій вулиці у готичному стилі.
Храм носив ім’я святої Марії. Днем свята церкви було 8 вересня. У церкві тривалий час правив священик Микола Волянський. Навесні 1900р.під час візитації деканатів греко-католицької парафії, названий храм відвідав та відслужив там службу єпископ Андрій Шептицький.
На протязі усього часу храм був центром духовного та культурного життя української громади міста. Сьогодні церква Різдва Пресвятої Богородиці знаходиться по вулиці Чернівецькій, 53. Храмовий день парафіяни святкують 21 вересня.
Свято-Михайлівська церква (УПЦ МП). На сьогодні найдавнішою культовою спорудою Сторожинця слід вважати православну церкву святих архангелів Михаїла та Гаврила(пров. Б.Хмельницького) на Майдані, зведену впродовж 1796-1798рр. на місці ще давнішої церкви. За іншими відомостями храм був споруджений в 1687р. Церкву капітально реконструювали наприкінці 1970-х рр. День храму прихожани святкують 21 листопада.
Свято-Преображенська церква (УПЦ МП).
Свято Преображенська церква була зведена в 2001р. Розміщується вона на вул.Матросова,22. Храмовий день парафіяни святкують 19 серпня. Сьогодні на території храму будується ще одна святиня – церква Святих Царствених мучеників. День храму парафіяни святкують 17 липня.
14 жовтня 2008р. була освячена Свято-Покровська церква. Розташовується храм по вулиці Полтавській. Храмовий день парафіяни святкують 14 жовтня.
Євангелістська ( Лютеранська ) кірха.
З прибуттям у Сторожинець німецьких родин переважно євангелістського віросповідання повстало питання проведення релігійних обрядів, служби Божої в своєму приміщені. Спочатку був зведений невеличкий дерев’яний приходський дім, пізніше – викуплена у землевласника Георгія Флондора земельна ділянка на Будинецькій вулиці (нині вул. Б.Хмельницького). Протягом 1909-1911рр. за проектом лейпцігського архітектора Цаулека було зведено гарну євангелістську храмину. Пресвітером у ній тривалий час був Макс Вайдауер. Керував будовою храму Фрітц Шваб. При освячені храму в липні 1911р. були присутні сеньйор Йозеф Фроніус з Чернівців, парафіяни з усієї Буковини, представники різних товариств зі Сторожинця. Для парафіян день освячення храму перетворився на справжнє свято. Були присутні також представники з різних релігійних конфесій міста, всі члени закладеного храму громади та городяни. Євангелістська община у Сторожинці була чи не найзгуртованішою у місті. Споруда лютеранської кірхи виконана у стилі пізнього модерну. Сьогодні тут здійснює службу релігійна конфесія євангельських християн-баптистів. Розташована кірха на вул. Б.Хмельницького, 31.