Мешканці нашого села сповідують православ’я. За Молдавського князівства, Австрії і Румунії Малятинецька церква належала до Буковинської митрополії. Поляки і євреї, що жили в селі, ходили молитися до Ставчан. Там були костел і синагога.
Після 1940 року совіти ліквідували Буковинську митрополію, а вірних передали під зверхність Руської, а насправді — Російської православної церкви.
Коли 16 липня 1990 року було прийнято Декларацію про державний суверенітет України, а 24 серпня 1991 року проголошено Акт незалежності України, в житті народу почала зростати роль церкви. Треба зауважити, що церкву в Малятинцях, хоч як не намагалася радяська влада це зробити, не вдалося закрити. Важко було платити високі податки, проте вона впродовж 1944 — 1990 років діяла. Наші краяни залишилися вірними православ’ю: в селі немає і не було жодного сектанта.
Після того, як Україна стала суверенною і незалежною державою, постало питання про незалежність Української Православної Церкви. Та проімперські сили виступили проти цього і спровокували конфлікт серед православних України та Буковини. Єпископ Чернівецький і Буковинський Онуфрій (Орест Березовський з Коритного) та інші ієрархи вчинили запеклий опір проголошенню незалежності Української Православної Церкви, заявивши, що вона неканонічна. В ході релігійного протистояння в Україні з’явилися дві православні церкви: Російська, яка прибрала назву Українська Православна Церква, але залежна від Московського патріархату (УПЦ/МП) і Українська Православна Церква Київського патріархату. В нашому краї вірні цієї церкви об’єдналися в єпархію на чолі з єпископом Данилом. Згодом, у середині 90-х років було відновлено Буковинську митрополію у складі УПЦ (КП), яку очолює митрополит Чернівецький і Буковинський Данило.
Теперішнє приміщення Свято-Миколаївського храму громада збудувала ще в 1892 році і освятили його священики Буковинської митрополії. Отже, Московський патріархат не має на нього ніякого права. Віриться, що незабаром в нашій державі буде створена єдина помісна Українська Православна Церква, в
якій відправи відбуватимуться зрозумілою усім рідною мовою (адже всі богослужбові книги перекладено на українську мову). Тоді до Малятинецької церкви ходитимуть і молоді, і літні люди — всі ті, котрі зараз відвідують Ставчанський храм, що підпорядковується Київському патріархатові. Треба, аби така зміна відбулася якнайшвидше, аби була одна православна церква, яка змогла б відіграти важливу роль у зміцненні духовного життя нації, у її успіхах у будівництві незалежної суверенної України.