Home / Кіцманський район / Стрілецький Кут / Спорт Стрілецький Кут

Спорт Стрілецький Кут

Спорт і фізична культура завжди були невід’ємною складовою культурного життя жителів сіл Стрілецький Кут, Ревне, Бурдей. Не чекаючи на допомогу державних структур в Стрілецькому Куті вміли організувати собі свято. Звичайно це відбувалося на аматорському рівні, зате весело, завзято, в упертій боротьбі.

Взяти наприклад хоча б футбольні турніри – «пульки», що регулярно проводяться в селі на храмових святах. Вони не залишають байдужими нікого. Від малого до старого, на них з’їжджаються гості з сіл інших сільських рад. В наших селах обладнані стадіон, спортивні майданчики, які вдосконалюються і розвиваються, що дає змогу проводити різні заходи і підтримувати форму любителям спорту. Чоловіча команда Стрілецького Кут завжди складає гідну конкуренцію ведучим колективам району в змаганнях із футболу та мініфутболу. Не вмирає спортивне життя у нас і в зимовий сезон. За підтримки адміністрації місцевого ЗНЗ двері гостинно відкриті у спортивному залі, де напружено проходять тенісні турніри, волейбольні матчі та змагання для любителів шахів і шашок. Не відстають від них і спортивні сім’ї. жителі наших сіл є учасниками спортивних заходів і членами збірних різних рівнів у районі, області та міжнародних змаганнях.

 

 

Унгурян Ольга Миколаївна

Майстер спорту міжнародного класу.

Призерка Чемпіонатів світу та Європи з боротьби «Самбо»

Чимало славних краян народилося і виросло в кіцманському Запрутті. Серед них і Ольга Панчук-Унгурян. Подивишся на неї – звичайна молода жінка. Щоправда, красива, струнка, з розумними очима і приємною посмішкою. Але ж таких у нашому благословенному краї чимало.

Однак Оля — унікум. Майстер спорту міжнародного класу із суто “чоловічих” видів – дзюдо і самбо. Багаторазовий призер першості і кубків світу та Європи, переможець численних міжнародних турнірів, чемпіонка України.

Народилася вона в мальовничому селі Біла, у сім’ї, де і батьки, і старші брати дружили зі спортом з пелюшок. Чоловіча половина Унгурянів суціль або майстри, або кандидати в майстри з класичної чи вільної боротьби, неодноразові чемпіони Буковини, призери республіканських змагань, мати – завзята волейболістка. Отже, як кажуть, сам Бог велів дівчині іти цією ж стежиною.

Усі, хто знає Ольгу, насамперед відзначають її цілеспрямованість, наполегливість, вміння максимально мобілізовуватися у вирішальний момент. І водночас вона – любляча мати, дружина, донька, надійна подруга, закохана в свій рідний край, українську народну пісню. Після закінчення педагогічного факультету Чернівецького національного університету молода жінка здобуває другу вищу освіту в академії Міністерства внутрішніх справ України.


Срипник Петро

П’ятиразовий чемпіон області з пауерліфтингу.

Володар Кубку м. Чернівці 2010 р.

Збірник команди юнаків до республіканських змагань.

 

  
Збірна команда юнаків із футболу.

Срібний призер першості району в ІІ групі з футболу (сезон 2008 року)

Переможець першості району в ІІ групі з футболу (сезон 2009 року)


 

Лакуста Олександр Анатолійович

Багаторазовий чемпіон Чернівецької області.

Володар кубка міста Чернівці 2010 р.

Кращий бомбардир 2004-2008 рр.

Дворазовий бронзовий призер Чемпіонату України серед ВНЗ

Кращий гравець турніру, присвяченого річниці

виведення військ з Афганістану, 2011 р.


 

Петрюк Олександр Миколайович

Кандидат у майстри спорту з футболу.

Багаторазовий чемпіон Чернівецької області з футболу.

Багаторазовий призер чемпіонатів і кубків України, м.Львів і Львівської області, м.Чернівці.


 

Меленко Андрій Ярославович

Майстер спорту з боксу.

Багаторазовий чемпіон України.

Переможець міжнародних турнірів

Входить до складу збірної України з боксу.