Брусенки

Щиро вітаємо Вас, шановні відвідувачі, на цьому сайті.

     Подорожуючи сторінками якого, Ви зможете відкрити для себе надзвичайно красиве, мальовниче село Брусенки (Вивіз), яке , в прямому розумінні слова, тоне в пишній зелені густих лісів.

Наше невеличке село з площею 488,6 га та населенням всього 1281 чол. Має давнє й цікаве історичне минуле, про що свідчать пам’ятки матеріальної культури та цікаві перлини народних легенд  і переказів. Перша письмова згадка про село датується 1596 роком. Простягається воно вздовж невеличкої річки Брусниці на 8 км і належить до Нижньостанівецької сільської Ради.

Село гордиться своїми добрими, привітними та працьовитими жителями, живе спокійним , розміреним життям. Забезпечити спокій та помірний ритм існування допомагають  Брусенківський ЗНЗ І-ІІ ступенів, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, бібліотека, клуб відділенні поштового зв’язку, храм Святої Трійці.

Значний вклад у розвиток інфраструктури села роблять Приватне фермерське підприємство «Темп-2000», 6 магазинів, ресторанний комплекс «Лісова казка».

З обласним центром село сполучають маршрутні рейси Чернівці-Брусенки (Вивіз)

Ми всі дуже любимо наше село і до нестями закохані в його неповторну красу.

То ж щиро запрошуємо всіх Вас не тільки на сторінки нашого сайту, а й гостинно чекаємо у Брусенках.

  Щастя, міцного здоров’я, радості всім Вам, добра й достатку у Ваших оселях.

З повагою сільський голова Гуля Іван Дмитрович

Директор Брусенківського ЗНЗ І-ІІ ступенів Собко Микола Михайлович