Хлівище

Привітання

Дорогі друзі, я рада вітати Вас на нашому офіційному сайті.

Тут Ви знайдете багато корисної і цікавої інформації, дізнаєтесь про історію і сьогодення нашого навчального закладу, про досягнення і гарні події, про вчителів та учнів, організацію навчально-виховного процесу і громадське життя, про людей, які тут працюють – від директора до учня.

Наш сайт повинен допомогти Вам  ближче познайомитись з нашою школою. У роботі педагогічного колективу зародилось багато чудових традицій: турбота про якісне навчання дітей, хороші довірливі стосунки між членами педагогічного колективу, увага до особистості кожного учня. Педагогічний колектив закладу – це талановиті, високо професійні вчителі, девізом яких стали слова: «Авторитет і честь школи залежать від твоєї роботи». Тому наш навчальний заклад засіває виважене, розумне, тактовне ненав’язливе, унормоване пізнання світу й себе.

Ми пишаємося атмосферою доброзичливості і привітності, яка панує в стінах нашого закладу та об’єднує зусилля всіх учасників освітнього процесу.

Який директор не мріє створити цікаву школу! Школу, яка випускає в життя всесторонньо освічених , високо інтелектуальних людей, здатних критично підходити до різноманітних проблем в суспільстві і уміючи їх вирішувати на благо кращого життя. На сайті ми постараємось відобразити яскраві фарби шкільного життя, наших досягнень, новин. Але це лиш маленька частинка різноманітностей шкільних буднів. Попереду нові цілі та завдання. Ми ясно розуміємо перспективи та напрямки подальшого розвитку.

Запрошуючи Вас до співпраці, ми будемо раді спілкуванню з Вами.