Home / Кіцманський район / Верхні Станівці / Спорт Верхні Станівці

Спорт Верхні Станівці

Над темою працював творчий колектив у складі: Костащука Івана – учня 11 класу, захоплюється спортом; Флорескул Марини – учениці 11 класу, одна з найкращих спортсменок школи; Цурика Б.Ю. – педагога-організатора

 

Спорт у селі

          Спорт − це нова, але перспективна сфера діяльності в селі Верхні Станівці. В селі активно проводиться робота по фізичному вихованню підростаючого покоління. Так з 2008 року на посаді спортінструктора працює Осипчук Віталій Іванович, який зумів згуртувати навколо себе юнаків, дівчат , вселив їм віру у їхні фізичні можливості, зародив прагнення вести здоровий і активний спосіб життя.

Сьогодні в селі завзято працює гурток з настільного тенісу (ФСТ «Колос»), в якому приймають участь 20 учнів нашої школи, розвивається більярд.Кожного року команда села Верхні Станівці приймає участь у всіх видах районних змагань та спартакіада: шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу, міні-футболу, змаганнях молодої сім’ї, легкої атлетики, перетягування линви та амреслінгу, гирьового спорту. І кожний  раз наші юнаки та дівчата повертаються з нагородами: грамотами та кубками. В загальному заліку 2010 року наша команда посіла ІІ місце, а в такому виді змагань, як настільний теніс, зайняла І місце серед семи районів області. Приймала участь і в обласних змаганнях з даного виду спорту.

В 2009 році влаштовано в селі сільський стадіон, спрофільовано футбольне поле. Це дає  можливість вільно, без лишніх проблем проводити масові сільські заходи не лише спортивного напрямку. А також відкриває на майбутнє перспективу  активного розвитку футболу. До речі ,в даний час ведеться підбір учасників до футбольної команди.

На майбутнє планується також залучення до спортивної діяльності представників не лише молодого покоління а й інших вікових груп населення.

             Про активний розвиток спорту дбає і педагогічний колектив місцевої школи. Учні мають можливість розвивати фізичну силу як на уроках фізичного виховання,так і на різнопрофільних гуртках. Наші учні є постійними призерами районних та обласних змагань, спартакіад. Дівчатка охоче займаються спортивною аеробікою. Вже традиційними в нашій школі стали змагання між командами учнів і вчителів. Такі спортивні турніри приносять масу задоволення, азарту і бадьорий настрій на довгий час.