Home / Кіцманський район / Мамаївці / Спорт Мамаївці

Спорт Мамаївці

Над розділом «Спорт» працювала творча група вчителів та учнів:
Нікіточкін Юрій Олександрович вчитель фізичного виховання Мамаївського ЗНЗ І – ІІІ ст .№2 і команда «Кобри»
Гробова Ольга учениця 9 класу Мамаївського ЗНЗ І –ІІІ ст.. №2

 

Одне з основних завдань школи – формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя.
Цей напрямок роботи є пріоритетним для всього колективу. Стратегічна мета, яку ми ставимо перед собою, – це виховання фізично здорової, освіченої, інтелектуально розвиненої, з високими моральними якостями, соціалізованої особистості.
З цією метою у школі проводяться різноманітні заходи, серед яких традиційними є походи вихідного дня «Спортивна сімейка», спортивний експрес «На бігову доріжку запрошуються…», змагання «А, ну-мо, хлопці», «А, ну-мо, дівчата», тематичні лінійки «Хочеш бути здоровим – будь», фестиваль «Нащадки козацької слави» (у рамках фізкультурно-оздоровчої програми «Козацький гарт»).
Багато років існують у школі спортивні секції «Волейбол», «Баскетбол». Баскетбольна команда школи є неодноразовою переможницею районних змагань.
Слід зауважити, що завдяки кропіткій роботі з фізичного виховання та спорту, школа шість років поспіль посідає перше місце в районній спартакіаді школярів. Традиційно щороку працюють секції з баскетболу та настільного тенісу. В дні шкільних канікул учні з захопленням змагаються з баскетболу та настільного тенісу. У Мамаївському ЗНЗ І-ІІІ ст.№2
Традиційно було проведено декілька міжобласних турнірів з баскетболу:
 обласний кубок з баскетболу на призи «Героя України Я. А. Шведа»
 обласний кубок з баскетболу на призи ТОВ «Мак – Авто»
 районна ліга з баскетболу серед дівчат; телевізійні «старти надій».
Участь у районних спортивних змаганнях по програмі шкільної спартакіади вважаю необхідним процесом, адже саме це є результатом клопіткої праці вчителя та учнів. Маємо такі результати:
 баскетбол район – І місце (хлопці, дівчата), ІІІ – місце область (дівчата),
 ІІ місце обласний турнір ( хлопці ),
 І місце обласний турнір (дівчата 1996 – 98р. ),
 І місце районна ліга (дівчата 1995 -97р.)
 ІІІ місце в районі (2000р.)
 легкоатлетичне чотириборство – 5 місце,
 шкіряний м’яч – 2 місце.
Було оформлено стенд «Козацький гарт», поповнився новими фотоматеріалами стенд «Кращі спортсмени школи». У листопаді 2007 році було створено баскетбольний клуб «КОБРИ», пізніше розроблено сайт (cobry.ucoz.ru) та придумано логотип з девізом:
Рухаємось швидко,
Граємо у пас,
Бо ми команда “Кобри”
Вболівайте всі за нас!!!
“Кобри” побували на багатьох турнірах, де показали досить непоганий результат і здобули чимало нагород. Зараз дівчата із команди наполегливо тренуються, набираються навичок і сил для турнірів. Визначну роль приділяє педколектив школи пропагандистській роботі серед батьків. До судійства у спортивних змаганнях також залучаються батьки.
У досягненні високих результатів у спортивній, фізкультурно-оздоровчій та виховній роботі велику роль відіграє наявність і відповідність матеріальної бази. В Мамаївському ЗНЗ І-ІІІ ст.№2 обладнано спортивний майданчик із полем для мініфутболу, тренажери. У наявності є і максимально використовується два спортивних зали прилягаючими до них роздягальнями та душевими. Спортивна база постійно готується та оновлюється до нового навчального року. Проводяться поточні та планові ремонти силами технічного персоналу і батьків.