Кальнівці

Шановні гості та краяни!

    У кожної людини є своя маленька батьківщина, найдорожчий для серця куточок, з якого починається незвіданий і загадковий світ, про який згадуєм з сумом і радістю, бо тут проходять найкращі роки життя.

    Гостинно запрошуємо всіх відвідати село Кальнівці, яке особливо гарне навесні, коли цвітуть сади та кущі калини, і влітку, коли будинки потопають у зелені і квітах Знавці стверджують, що у світі не знайти більше таких місць, як на Буковині , в селі Кальнівці, що у Кіцманському районі. Природа облаштувала тут унікальне підземне родовище лікувальних вод одразу трьох видів найпопулярніших світових курортів: сірководнева мінеральна вода високої концентрації типу «Мацеста», гідрокарбонатно-хлоридно-натрієва типу «Єсентуки-4» і аналог «Миргородської» — хлоридно-натрієва. Центр відновного водолікування «Брусниця» вабить до себе передусім природою та лікувальною водою “Брусницька”. Близькість Буковинських Карпат, чисте повітря, джерела мінеральних вод приваблює не лише туристів, а й бажаючих полікуватися чи оздоровитися. Тут проводиться лікування та профілактика наступних захворювань:

– Захворювання опорно-рухового апарату: остеохондроз, ревматоїдний артрит, остеомієліти, бурсити, спондильоз та ін.

– Захворювання серцево-судинної системи: ішемічна хвороба, гіпертонічна хвороба, гіпотонічна хвороба, ревматизм та ін.

– Захворювання нервової системи: неврози, неврастенії, струс головного мозку, арахноїдіти, менінгіти та ін.

– Гінекологічні захворювання: хронічні запалення матки і придатків, порушення менструальної функції, безплідність.

– Захворювання шкіри: лускатний лишай, нейродерміти, екземи, трофічні виразки. – Захворювання шлунково-кишкового тракту: виразкова хвороба, гастрити і гастродуоденіти, коліти та ентероколіти, гепатити, холецестити, хронічні панкреатити.

Думаєм, що вам буде цікаво дізнатися про минуле і сьогодення села. Читаючи наші сторінки ви дізнаєтеся багато цікавого про цей мальовничий край, про наше село, про те чим живуть люди зараз. Завжди раді зустрічі з Вами!

    Брусницький сільський голова Загарія І.Т.

Завідувачка Кальнівським ЗНЗ І ст.  Букотько М.В.