Home / Кіцманський район / Нові Драчинці / Спорт Нові Драчинці

Спорт Нові Драчинці

Над розділом «Спорт» працювали:

Манкиш Михайло Васильович – вчитель фізичної культури

Шумілов Василь – учень 9 класу

Будз Вадим- учень 8 класу

Урсуляк Іван – учень 7 класу

Дідух Дмитро – учень 6 класу

Спорт

Кожен залишає по собі пам′ять: хто-викопаною криницею, хто – збудованою світлицею, а хто – й вирощеним садом, піснею…

Фанатом футболу, неперевершеним спортсменом у нашому селі був Прокопець Василь Антонович.

Вчитель фізичної культури, Прокопець Василь Антонович, народився, 1950р. в с. Нові Драчинці Кіцманського району Чернівецької області. В 1966 році закінчив Новодрачинецьку восьмирічну школу. Після школи навчався в ПТУ №1 міста Чернівці. В 1968 р. пішов працювати дорожнім робочим ІІ розряду. З 1969 – 1971р проходив військову службу. В 1972 р. вступив на навчання в Івано – Франківський технікум фізичної культури.

Після закінчення технікуму почав працювати вчителем фізичної культури. Василь Антонович був непросто вчителем , він усе своє життя присвятив спорту. “Спорт – це перш за все , запорука здоров′я , а якщо мова йде про наших дітей , це вдвічі загартовує має удосконалювати та сприяти розвитку спорту на теренах нашого краю. Нам необхідно спільними зусиллями , створювати найкращі та найкомфортніші умови нашим учням , дітям для заняття спортом” , – відзначав Василь Антонович.

Найулюбленішим видом спорту для Василя Антоновича був футбол. В молоді роки він грав в футбольній команді с. Драчинці . Згодом Василь Антонович став тренером своєї команди. Увесь свій час він віддавав футболу, чого й вимагав від інших членів команди. Завдяки його зусиллям і наполегливості команда неодноразово здобувала перемогу.

За його любов до футболу всі його любили і поважали , як людину і спортсмена.

В 2008 р. над селом Нові Драчинці пролетіла сумна звістка: пішов з життя улюблений вчитель , Прокопець Василь Антонович. Але його праця не забута. До нині проводяться турніри по футболу, присвячені його пам′яті.