Home / Кіцманський район / Хлівище / Спорт Хлівище

Спорт Хлівище

Тато, мама, я – спортивна сім’я

Саме під таким девізом відбулося спортивне свято у Хлівищенському ЗНЗ І-ІІст. Першокласники разом зі своїм класоводом Людмилою Токарчик вирушили в “Країну Спорт”.

До святково прибраної спортивної зали заходили першокласники, гордо несучи емблеми своєї сімї, та їхні батьки. Це родини Маші Бойко, Володимира Крюкова, Дениса Корнути, Христини Пухайлоської, Богдана Тупічко, Івана Петрушко, Михайла Гриника, Владислава Одинського.

Веселим Виявився конкурс “П’ять прищепок”, в якому батьки із зав’язаними очима шукали прищепки на одязі одне одного. Потім присутні спостерігали за конкурсом “Паротяг”. Не забудеться учасникам і “Біг у мішках”, де сім’ї змагалися, намагаючись обійти різні перешкоди. Кожен конкурс супроводжувався вдало підібраною музикою. на змаганнях було визначено номінації – “Найсильніший тато”, “Найгнучкіша мама” і “Найспритніша дитина”.

Протягом усього свята вболівальники підтримували учасників змагань теплими і щирими оплесками.

Хочеться щиро подякувати усім учасникам змагань. Адже батьки, розуміючи, яке значення має спорт у житті дитини, прийшли взяти участь у захоплюючому спортивному святі.

Приємно відзначити, що за підсумками змагань не було переможців, тому що перемогли спорт і дружба.

Кожна родина була нагороджена грамотою та «солодкою» медаллю.