Спорт Біла

Наше село спортивне.

На території села є спортивний комплекс. Молодь бере активну участь в спортивних заходах села. А інші мешканці з задоволенням їх відвідують.

Ще у 1958 році утворився в селі футбольний клуб, засновником якого були Унгурян Василь Іванович та Унгурян Іларій Дмитрович, яких нині, нажаль, серед нас немає.

Білянська футбольна команда являється неодноразовим призером чемпіонату області та міста по футболу. Так у 1974 році команда була чемпіоном області серед сільських колективів і приймала участь на Кубок України.

На даний час команда являється учасником Чемпіонату міста і кубка міста. Готуємо молоде покоління, яке приймає участь у Лізі міста по футболу. Тренером і спонсором являються Данкевич Володимир Петрович і голова сільської ради Підлубний Василь Георгійович.

Хочеться загадати наших ветеранів, які не стоять осторонь футболу, піклуються про молоде підростаюче покоління, навчають техніки гри у футбол: Гаврилюк Василь Георгійович, Безушко Іван Михайлович, Терлецький Василь Танасович, Терлецький Микола Захарович, Анака Василь Емануїлович, Коханюк Михайло Георгійович, Зиндик Максим Омельянович, Чипига Микола Георгійович, Чорнокоза Сідорій Васильович, Боднарюк Корнель Дмитрович, Рибак Ілля Тодорович.

Наше село приймає активну участь в спартакіаді Кіцманського району, яка проходить кожного року з 12 видів спорту – це теніс, шашки, шахи, легка атлетика, футбол, волейбол та інші види спорту. Хочу сказати, що наше село протягом п’яти років виступає успішно і займає відповідно 1 та 2 місця в другій підгрупі, випередивши такі великі села, як Стрілецький Кут, Малятинці, Витилівка та інші.

У нас є футбольна дитяча команда 2000 – 2003 року народження, яка виступає на першості області. Доросла команда зайняла у 2011 році третє місце в чемпіонаті міста. Приймали участь у міжнародному турнірі, присвяченому першому космонавту незалежної України, герою України Леоніду Каденюку серед юнацьких команд, де зайняли четверте місце з 8 команд.

Анатолій Тимощук вітає футболістів села Біла