Home / Кіцманський район / Витилівка / Освіта Витилівка

Освіта Витилівка

Витилівський дошкільний навчальний заклад

Наче вулик наш садок,

Зранку всіх склика діток.

Наче бджілки залюбки

Поспішають малюки.

Всьому діток тут навчають,

Як поводитись – всі знають.

У садочку гарно нам

Старшим й зовсім малюкам

Колектив садка:   2 різновікові групи – 35 дітей

Педколектив – 5 чоловік

Обслуговуючий персонал – 6 чоловік

Витилівський ДНЗ розпочав свою діяльність з 01.12.2009 року в складі одної різновікової групи. Він був створений шляхом реорганізації із загальноосвітнього навчального закладу I ступеня у дошкільний навчальний заклад, а 02.07.2012 року відкрито молодшу вікову групу.

2 липня 2012 року  відбулося урочисте відкриття додаткової групи дітей дошкільного віку у ДНЗ с.Витилівка, на яке зібрались мешканці села. На святковому заході були присутні начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Михайло Бауер, голова Кіцманської  райдержадміністрації Олег Унгурян, Лашківський сільський голова Іван Ванчуляк, завідувач сектору дошкільної, загально-середньої, позашкільної освіти та виховної роботи відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Микола Тріска,   працівники відділу освіти, молоді та спорту.

Багато теплих привітань і найщиріших побажань звучало на адресу дітей, їх батьків. Дитячий садочок отримав подарунки від присутніх гостей. Начальник управління освіти та науки облдержадміністрації подарував закладу новенький пилосмок. Вихованці дитячого садка мали можливість продемонструвати свої таланти. Тепер їх сім’я поповнилась новими друзями. Всього їх буде 36 – і це великий дитячий колектив. Безумовно відкриття додаткової групи у Витилівському ДНЗ сталося   завдяки великому бажанню,  праці та спільним зусиллям керівництва краю та району, сільської ради, працівників дитячого садка, відділу освіти та батьків.