Home / Кіцманський район / Оршівці / Спорт Оршівці

Спорт Оршівці

СПОРТ-це діяльність сфери фізичної культури спорту. В селі Оршівці активно проводиться робота по фізичному вихованню. За роки існування село постійно приймає участь з таких видів спорту: легка атлетика; волейбол; міні-футбол; футбол; шашок; шахів; настільний теніс; перетягування линви та армреслінгу.

Так в 2005 році футбольна команда села здобула весняний кубок «Пулька». В 2011 році зайняла 5 місце у районному чемпіонаті з футболу . починаючи з 2003 року були неодноразовими призером районних сільських ігор. Школярі Оршовецького ЗНЗ також беруть активну участь у спортивному житті села . Окремі діти займаються у секціях з баскетболу; боксу в с. Шипинці; гирьового спорту в с. Реваківці; футболу в м. Снятин.

Про активний розвиток спорту дбає і педагогічний колектив місцевої школи. Наші учні є постійними призерами районних спартакіад.

Вже традицією стало в нашій школі змагання баскетболу; міні – футболу; «Старти надії. Це загартовує в учнях: спритність, інтелект, уважність, дух боротьби, задоволення, бадьорий настрій на довгий час.

На день  молоді кожного року проводяться різноманітні змагання  у сільському стадіоні. Переможці нагороджуються грамотами від сільського голови.

Молодь нашого села живе під девізом: «В здоровому тілі – здоровий дух».