Шишківці

Шановні відвідувачі, вітаю Вас на сторінках сайту, де Ви детально ознайомитесь про наше рідне село Шишківці, Кіцманського району Чернівецької області.

Наше село  – це маленька частинка великої держави Україна. Площа населеного пункту всього 485 га, населення 1658 людей. В селі працюють дитячий садок, яки може прийняти 150 дітей, середня школа, яка розраховна на 450 учнів, будинок народної творчості і дозвілля, ФАП.

Значний вклад в розвиток інфраструктури села Шишківці, а також основним платником податку є такі підприємства: ТОВ Агрофірма “Оршівське”, СВК “Киселівське”, ПСП “Буковина-Форальберг”, ПП “Вікорія”, підприємці Віктор Долинка, Іван Гулей, Іван Шупеня, Олена Бугай.

Село гордиться славними спортсменами, це чемпіони світу з гирьового спорту – майстер спорту Петро Ілик та Світлана Деревенко, майстер гирьового спорту Юрій Антонюк, гравець вищої футбольної ліги  України, кращим футболістом І ліги в 2001 році –  Руслан Гунчак.

З  ініціативи Островської Тетяни в селі був створений дитячий самодіяльний ансамбль „Дзвіночок”, який став відомий не тільки в нашому районі, а і за кордоном. В 1999 році йому було присвоєно звання „Народний художній колектив”.

За 15 років свого існування „Дзвіночок” побував на найпрестижніших конкурсах та фестивалях. Став лауреатом V міжнародного фестивалю в м.Айдин (Туреччина), фестивалю національних меншин в Румунії, фестивалю „Горицвіт” у Львові, Всеукраїнського фестивалю творчості дітей „Золоте Зернятко” в с. Залізний порт Голо пристанського району Херсонської області. В ансамблі займається 38 дітей-бандуристів та співаків.

На базі „Дзвіночка” створено вокальну студію з однойменною назвою. Солісти є лауреатами фестивалів „Золотий ключик”, „Пісенний вернісаж” (Київ, 2002, 2003 рр.), „Фантазії моря” (Одеса, 2002 р.), „Пісенне джерело” (Львів, 2002 р.).

До численних нагород всіх учасників „Дзвіночка” належить і участь у зйомках трьох фільмів, двох на українському телебаченні та одного на російському.

Любов до народної пісні об’єднала жінок села у фольклорний колективи “Горлиця” та “Світлиця” – вони є справжніми берегинями народної пісні, традицій та звичаїв громади.

З повагою – директор Шишківського ЗНЗ І-ІІІ ступенів

Андрій Васильович Танасійчук