Home / Кіцманський район / Ревне / Видатні особистості Ревне

Видатні особистості Ревне

Людина що бачила світ…

21 лютого 1911р. в с. Ревно у сім”ї Угренюків народився хлопчик, якого батьки назвали Тодором. Це народилася дорога людина, це майстер на всі руки, побудував не один будинок в селі. Його руками зроблено майже до кожної хати вікна, двері, біля кожної хати цимбриння, кожну капличку в селі починав будувати Тодор Олексійович. Це людина з великої букви. Йому можуть поклонитися всі жителі села. Це ветеран війни, інвалід війни та прекрасна людина.

Він дуже любив і поважав своїх батьків. Залишившись з мамою Тодор Олексійович робив усе щоб його мати була здорова і довго жила.

Після смерті дружини Євгенії Никифорівни Тодора Олексійовича огорнули увагою племінник Ілля Волощук зі своєю дружиною Марією, доньками Олею та Марією і сином Іваном. Вони його люблять, доглядають як рідного батька.

21 лютого 2011 року Угренюк Тодор Олексійович святкував 100 річний ювілей. Свято     відбувалося в оселі Угренюка Т.О. На ювілей до Тодора Олексійовича завітали родина,сусіди,голова райдержадміністрації Унгурян О.М. , заступник   голови РДА Рухтурак В.І., сільський голова Боднарюк М.Д., народно –аматорський колектив «Родина».