Кіцмань

Привітання Міського голови

Сподіваюсь, що кожен з Вас зможе знайти на цьому сайті цікаву та корисну інформацію про наше мальовниче буковинське місто Кіцмань, що немов барвистим килимом розкинулось на березі річки Совиця. Найдавніша письмова згадка, якого датується 1413 роком. Ще з незабутніх часів наш край належав до великої держави, що звалася Київська Русь, а після її роздріблення залишилася у складі Галицько-Волинського князівства.
Під вагою минулих століть в умовах поневолення закладалася для нас теперішня дійсність. Місто Кіцмань змінювало своє обличчя, але його окрасою продовжували залишатися старі будівлі австрійських часів, які оголошено пам’ятками архітектури місцевого значення.

Сьогоденне наше містечко Кіцмань  красиве і сучасне, розвинуте – місто зі своєю культурою та літературними діячами відомими на весь світ, одне із цікавих та привабливих, як для українських, так можливо і для закордонних інвесторів. Створення сприятливих умов для забезпечення зовнішніх та внутрішніх інвестицій – одне з головних завдань влади сьогодні. Реалізація стратегічного плану сталого розвитку міста дає змогу успішно виконувати поставлені завдання.

Ще із самого народження і до сьогодення місто Кіцмань приваблює до себе унікальним географічним розташуванням, ароматом безлічі зелених насаджень, інфраструктурою, а саме головне своїми мешканцями, добрими і привітними людьми, гарними господарями своєї землі, які не знаючи втоми своїми працьовитими руками, своїм потужним інтелектуальним потенціалом, високими знаннями та шаленим ентузіазмом зробили все можливе заради того, щоб із самого початку місто здобуло неабияку славу талантом поета – композитором Володимиром Івасюком, заслуженими артистами України Оксаною Савчук та Іваном Кавацюком, співчкою Кароліною Куєк сценічне   ім’я «Ані Лорак», чемпіоном Європи Іваном Гешко.

Ми кіцманчани любимо своє місто, пишаємося його історією, дбаємо про нього, знаємо, що у нього багатообіцяюче майбутнє і саме тому прагнемо до співпраці з усіма, кого зацікавило наше місто. Щиро запрошую відвідати цей сайт а особливо громадян з активною життєвою позицією, які прагнуть зробити наше місто ще кращим.

Щастя і радості всім на кожен день! Живіть і працюйте з вірою у майбутнє та з надією у добро!

Бажаю Вам, доброго здоров’я, миру.

З повагою, міський голова, Сергій Булега.

 

Щиро вітаю відвідувачів сайту та гостинно запрошую ознайомитися з історією та життям одного з найстаріших освітянських закладів Буковини, найбільшим в Кіцманському районі, заснованим у березні 1780 року. Він відомий тим, що дав і дає нашій країні, а то й світові, талановитих митців, літераторів, науковців, педагогів, лікарів, висококваліфікованих спеціалістів з інших галузей.

Директор Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ст., Булега Б.М

 

 Дорогі друзі, радо вітаю Вас на сайті та хочу Вам презентувати єдиний в районі заклад нового типу, мою рідну гімназію. Кіцманська районна гімназія – сучасний навчальний заклад, в якому приємно вчитись і працювати, який допоможе вам не тільки здобути гарні, міцні знання, а ще відкриє чарівний світ науки, зробить все для того, щоб учнівські роки промайнули з радістю та приємними згадками про спортивні свята, подорожі, веселі хвилини позакласного життя, захоплюючі миті відкриттів у науковій роботі в Малій академії наук радощі спілкування з відомими у світі науки та суспільства людьми. Кадровий потенціал гімназії досить потужний, у ньому сьогодні працюють професіонали своєї справи, які володіють виключною педагогічною майстерністю.

Маю надію, що відвідувачі сайту знайдуть на його сторінках багато корисної і цікавої інформації, дізнаються про історію і сьогодення нашого міста, про досягнення і гарні традиції, про громадське життя, і звичайно, про людей, які тут живуть і працюють. Запрошуючи Вас до співпраці, ми будемо раді спілкуванню з Вами!

             Директор Кіцманської районної гімназії, Віталій Гешко.