Home / Кіцманський район / Малятинці / Спорт Малятинці

Спорт Малятинці

Наш земляк, малятинчанин, Юрій Чижевський переміг у фіналі кубка України з панкратіону (давній олімпійський вид єдиноборства), що проходив нещодавно в Одесі


26-30 июня в Брюсселе (Бельгия) прошел очередной чемпионат Европы по панкратиону.

Соревнования проходили во всех четырех разделах: граплинг ноу-ги, граплинг ги/BJJ, панкратион-агон, ММА.

Сборная команда Украины приняла участие во всех видах программы и заняла общекомандное первое место, став таким образом 6-ти кратным чемпионом Европы.

В личном зачете золотые медали завоевали:

Баранов Дмитрий, Высоцкий Александр, Гузев Сергей, Синявина Виктория (все – г. Сумы), Беженар Анна, Александр Доскальчук (г. Черновцы), Заднипровская Людмила (г. Севастополь).
Серебряные награды завоевали:
 Резник Андрей, Стрельников Александр, Ковалев Сергей, Высоцкий Александр, Емец Дмитрий – г.Сумы, Чижевский Юрий – г. Черновцы, Заднипровская Людмила – г. Севастополь, Исичко Анна – г. Харьков.

Бронзовые медали:
Волынкин Владимир, Стрельников Александр – г. Сумы, Рогачко Наталья – г. Одесса, Торянская Юлия, Астапова Оксана – г. Севастополь, Исичко Ярослав – г. Харьков

14-16 квітня цього року в м.Хмельницькому проходив Чемпіонат України з бойового мистецтва панкратіон серед юнаків та дівчат віком до 18 років. У складі делегації з Чернівецької області був заслужений тренер з панкратіону Ігор Наконечний. Завдяки йому наш земляк з Малятинців зайняв два призових місця: перше — в першій номінації та друге — в другій. Ще й не минуло двох років з того часу, як Іван Ткачик (1993 р.н.) почав займатися в Чернівцях в клубі „Панкратіон”.
Цей вид спорту йому дуже сподобався, юнаку вдаються спортивні вправи. За цей період Іван зайняв багато призових місць, отримав кубок в обласному Чемпіонаті, а нещодавно привіз із Хмельницького дві медалі та дипломи. Здобув звання кандидата в майстри спорту, Ваня неодноразово виступав на рингу і в селі. У нашому селі завдяки Юрію Чижевському відкрито тренажерний зал, де молодь може займатися спортом.