Home / Кіцманський район / Іванківці / Спорт Іванківці

Спорт Іванківці

Над розділом працювали : вчитель фізкультури – Мар’янчук О.Ю.

Творча група дітей : Загарія Максим – учень 7-го класу. Обожнює спорт. З ним прагне пов’язати своє майбутнє. Саме тому цікавиться всіма новинами спорту.
Батриновський Олександр – учень 7-го класу . Надає перевагу різним видам спорту : тенісу, волейболу, баскетболу. Учень полюбляє збирати інформацію про спортсменів як у своєму селі, так і поза його межами.

З приходом в Іванківський ЗНЗ тренера Савчука Онуфрія Георгійовича було створено дитячу футбольну команду – ФК «Іванківці».
Наполеглива праця принесла свої результати. Команда виграла районні зональні і фінальні змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» у середній віковій групі.

 Футбольна команда  с. Іванківці

Перші обласні змагання були невдалими. «Іванківчани» за вихід у фінал поступилися по пенальті на виїзді команді Глибоцького району. Але то були перші підвалини майбутнього успіху. Вже тоді в цій команді доброю грою відзначилися такі гравці, як: Валерій Кривенчук , Максим Максимюк , Віталій Кондрюк. Ця невдача не змогла відбити бажання юних футболістів ще раз в наступному році поборотися за найвищі нагороди на приз клубу «Шкіряний м’яч».
Продовжувались наполегливі і важкі тренування , де спортсмени проявляли свої кращі бійцівські якості , проявляли свій характер ,свою волю до перемоги.
Вже наступної весни ФК «Іванківці» знову виграють районні зональні змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» в старшій віковій групі. Крім згаданих раніше юних футболістів, добру гру і забитий вирішальний м’яч продемонстрував Іван Тисар. Команда знову здобула право виступати в обласних змаганнях.
На початку літа 2004 р. відбулися обласні зональні змагання на приз клубу «Шкіряний м’яч», де ФК «Іванківці» завдяки підсиленню команди з інших шкіл дуже легко і впевнено переміг.
Обігравши суперників з Донецької обл.,6:3 і програвши Володимир – Волинську, команда ФК «Іванківці» на базі Іванківського ЗНЗ вперше в історії Кіцманського району здобула бронзові нагороди і вдячність уболівальників за добротну гру.
У селі Іківцях проживає І групи (візочник) Загарія Олександр . Він є активним учасником спортивних змагань для людей з обмеженими фізичними можливостями. Районні змагання : настільний теніс – ІІ місце, перегони на візках – І місце, гирьовий спорт – І місце

Спортивна сім’я
Загарія Микола Дмитрович
Загарія Людмила Іванівна
Загарія Максим Миколайович
Сім’я Загарії М. неодноразово брала участь у районних спортивних змаганнях і займала призові місця.