Мулик Марія – учениця 11 класу, захоплюється танцями, займається у волейбольному гуртку, бере активну участь у шкільному та громадському житті, Рудейчук Юрій – учень 8 класу, любить грати у футбол, цікавиться технічною творчістю, фотолюбитель.
О спорт! Окраса нашого життя,
О спорт! Ти радість на всяк час,
Ти до вершин підносиш нас
І відкриваєш горизонти…
Спорт
Жвавим і різноманітним було також спортивне життя у Борівцях. Особливого піднесення воно досягло у 20 — 30-х рр., коли велику популярність у спортивних клубах Північної Буковини здобув футбол. Його популяризації сприяли учні гімназій, ліцеїв і студенти, які приїжджали додому на канікули. Таким в Борівцях був студент із Бухареста Савчук Олександр Іванович.
Для організації проведення змагань із футболу серед сільських команд Буковини був створений «Український Спортивний Союз», який пізніше перетворився в «Українську Лігу».
У тридцяті роки в Чернівецькому окрузі грали такі команди, як: «Довбуш» (Сторожинець), «Буковина» (Кіцмань), «Довбуш» (Садагура), «Кармелюк» (Кіцмань), «Вільшина», «Луг» (Рогізна), «Прут» (Стара Жучка), і серед них «Сагайдачний» (с. Борівці).
Через велику кількість футбольних команд, які брали участь у першості «Українського Спортивного Союзу», вони були розподілені на дві групи: а) місто Чернівці, б) провінція. Команда Борівців «Сагайдачний» грала у провінційній групі, де були ще представлені «Довбуш» (Садагура), «Січ» (Ленківці), «Кармелюк» (Кіцмань), «Гонта» (Нові Мамаївці), «Луг» (Рогізна), «Прут» (Стара Жучка), «Дністер» (Хрещатик). Як відомо, 1 вересня 1939 року почалась Друга світова війна. Відбулося скорочення кількості змагань, і з червня 1940 року чемпіонат Буковини вже не проводився.
Вже в перші повоєнні роки молодь села почала відновлювати заняття спортом. Найпопулярнішим видом залишався футбол. Команда села була постійно серед призерів чемпіонату району. Багато вихованців місцевого футболу захищали кольори інших клубів. Популярними в селі були і продовжують залишатись легка атлетика, волейбол, настільний теніс, мотокрос, плавання, картинг.
Кращих результатів досягли: з легкої атлетики — Ярослава Кузик, Олександра Галіцька (майстри спорту), з важкої атлетики — Іван Руснак (майстер спорту), з плавання — Іванна Скорейко (майстер спорту), з мотокросу — Юрій Савчук, Валентин Андрієць (майстри спорту), зі стрільби — Настасія Одинак (майстер спорту), з багатоборства — Олена Одинак (кандидат у майстри спорту).
На околиці села було побудовано трасу з мотокросу, на якій проводились змагання різного рівня, в тому числі і чемпіонат з мотокросу України. Тут робив свої перші кроки в мотокросі В. Андрієць, який нині виступає за дніпропетровський клуб «Агро-Союз» і бере участь в етапах чемпіонатів України, Європи, світу.
При Борівецькій школі успішно працюють технічні гуртки: авіамоделістів, картингістів, дельтапланеристів (керівник Борис Рафалович). Члени гуртка картингістів неодноразово ставали призерами обласних змагань.
Зараз у школі працює волейбольний гурток, керівником якого є вчитель фізкультури Руснак І.Г..
Він вміло прищеплює своїм вихованцям любов до спорту. На базі Борівецького ЗНЗ постійно проводяться змагання з волейболу. Розвитком футболу в селі займається Онисько Ю.Г., вихованці якого є неодноразовими призерами районних змагань. При школі також працює гурток «Юний стрілок» – керівник Купіна О.М. Діти, які люблять техніку займаються в технічному гуртку – керівник Гордей В.В.