Буняк Катерина – учениця 9 класу, займається в танцювальному гуртку, захоплюється музикою, любить співати. Є учасником та призером багатьох районних конкурсів. Бере активну участь у загальношкільних заходах. Активний учасник громадського життя села, Фищук Олександр – учень 8 класу, займається спортом, цікавиться технічною творчістю.
Школа дала путівку в життя багатьом випускникам. Гордиться наша школа своїми випускниками, які працюють в найрізноманітніших галузях науки, техніки, виробництва країни. Доктори наук та кандидати наук є випускниками нашої школи. Сотні випускників стали педагогами, понад десятки – лікарями. Багато випускників здобули професію інженера, військового. Велика кількість випускників віддала перевагу сільськогосподарським професіям та виробництву. Це люди, які своєю наполегливістю, а головне довголітньою працею вписали своє ім’я золотими літерами в історію села Борівці.
Багато випускників школи з честю виправдали надії вчителів, продовжили навчання у вищих навчальних закладах і стали відомими людьми як в Україні, так і за її межами.
Курилик Василь Дмитрович – 1927-1977 рр. Канадський художник українського походження. Його батьки – емігранти з Борівців. В 1970 та 1977 роках відвідував Борівці та намалював 100 малюнків і 6 картин про Борівці, серед яких найкращі «Гуси гелгають», «Контраст», «Механічна баба» та інші
Одинак Мирослав Михайлович — доктор медичних наук, професор, завкафедри клініки неврологічних хвороб,головний невропатолог Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації, академік Петровської академії наук і досліджень, член-кореспондент Російської академії природничих наук, член Королівського товариства неврологів Англії, голова Асоціації неврологів м. Санкт-Петербурга.) Народився в 1946 році в селі Борівці. Після закінчення місцевої школи в 1963 році вступив у Чернівецький медичний інститут. У1967 році вступив у Саратовський медичний інститут на військово-медичний факультет. Після його закінчення проходив службу протягом 4-х років у частинах військово-повітряних сил СРСР. У 1973 році вступив у клінічну ординатуру військово-медичної академії в м. Ленінграді. З 1975 року і по сьогодні працює на кафедрі нервових захворювань Російської військово-медичної академії. В 1980 році захистив кандидатську дисертацію, в 1994 — докторську. З 1994 року професор, начальник кафедри і клініки нервових захворювань імені М. І. Аствацатурова в Санкт-Петербурзі. Автор 270 наукових робіт, із них 7 монографій, 4 підручники і навчальні посібники. Виховав 7 докторів наук і 22 кандидати наук.
Одинак Василь Михайлович — доктор медичних наук, професор, головний дитячий хірург Свердловської області Російської Федерації, завідуючий кафедрою дитячої хірургії УРГМА. Народився в жовтні 1940 року в селі Борівці. В 1959 році закінчив Чернівецьке військово-медичне училище. Проходив службу в рядах Радянської Армії на посаді старшого фельдшера. В 1968 році на відмінно закінчив педіатричний факультет Свердловського державного медичного інституту і вступив у клінічну ординатуру при кафедрі дитячої хірургії, де пропрацював усе своє життя. Спочатку працював асистентом, потім доцентом. У 1975 році захистив кандидатську, а в 1997 році — докторську дисертації, в цьому ж році було присвоєно вчений ступінь професора. Він був ведучим дитячим хірургом Росії, автором 115 наукових робіт. Під його керівництвом було захищено декілька кандидатських дисертацій. Помер у серпні 1999 року.
Якимова (Одинак) Настасія Степанівна — кандидат фізичних наук, доцент Чернівецького державного університету. Народилася в серпні 1935 року в селі Борівці. В 1953 році закінчила з медаллю Борівецьку середню школу. В цьому ж році вступила на фізичний відділ фізико-математичного факультету Чернівецького державного університету. В 1958 році після закінчення університету працює на кафедрі. В 1963 — 1966 роках навчається в аспірантурі, після закінчення якої направлена на кафедру загальної фізики на посаду асистента кафедри. В 1970 році захистила кандидатську дисертацію. З 1971 року працює старшим викладачем, а з 1974 — доцентом кафедри загальної фізики. В 1995 році була ініціатором і організатором створення фізичного та математичного факультетів Малої академії наук при обласному центрі науково-технічної творчості і займала посаду методиста по організації роботи наукових товариств і Малої академії наук. За час наукової роботи опублікувала 51 наукову працю, має авторське свідоцтво на винахід, розробила технологію вирощування та вивчення властивостей напівпровідникових шаруватих сполук типу АШВУІ, нею відкрито нову сполуку Н6Sе7 та виготовлений на її основі напівпровідниковий прилад-фотоелемент. З 2000 року на пенсії. Продовжує займатись громадською діяльністю. Є заступником голови науково-культурного благодійного товариства імені митрополита Євгена Гакмана, відповідальна від митрополії за медсестрин-ський факультет при медакадемії, член Союзу українок, товариств «Народний Дім», «Просвіта».
Фарус Марія Степанівна — кандидат фізичних наук, викладач фізики Чернівецького педагогічного училища. Народилась у 1949 році в селі Борівці. В 1965 році закінчила місцеву восьмирічку, а в 1967 — Киселівську середню школу із золотою медаллю. В 1968 році вступила до Чернівецького державного університету на фізико-математичний факультет. Після завершення навчання вступила в аспірантуру і захистила кандидатську дисертацію на тему: «Напівпровідники».
Гунчак Василь Михайлович – професор біологічних наук, доцент Львівської академії ветеринарної медицини. Народився в квітні 1957 року в селі Борівці. В 1964 — 1972 роках навчався в Борівецькій восьмирічці. У 1972 — 1976 роках навчався і закінчив з відзнакою Кіцманський радгосп-технікум за спеціальністю «Ветеринарна медицина». Працював ветеринарним фельдшером у колгоспі «День урожаю» села Шишківці. У 1976 — 1981 роках навчався і закінчив з відзнакою Львівський зооветеринарний інститут. З 1981 по 1988 рік працював асистентом, а в 1989 — 1992 роках старшим викладачем. З 1992 року — доцент кафедри фармакології і патофізіології Львівської академії ветеринарної медицини. У 1989 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Всмоктування нітратів і нітритів у тонкому кишечнику молодняка великої рогатої худоби». За період роботи в академії працював звільненим секретарем комітету комсомолу інституту, деканом факультету громадських професій, секретарем вченої ради академії. З травня 1998 року перший проректор, проректор з навчальної роботи академії.
Яківчик (Карбашевська) Василина Василівна — викладач української мови Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Народилася в 1935 році в селі Бабин на Заставнівщині. Дитячі і юнацькі роки пройшли в селі Борівцях. Навчалася в Борівецькій середній школі. У1948 році заарештували і засудили на 25 років її батька. У 1953 році після закінчення школи вступила до Чернівецького університету на філологічний факультет, спеціальність «Українська мова і література». На другому курсі, в травні 1955 року, перед самими екзаменами викликали в партком і з окриком запитали: «Як ти, націоналістка, потрапила в наш університет?». Виявилось, що хтось із села (голова сільради чи хтось інший) написав анонімку про її родину і про неї. Виключають з університету як неблагонадійну, націоналістку. З цього часу починається її митарство; їздила до Москви, Києва, домагалася правди. Поновлюють в університеті, але на заочне відділення. Навчання закінчила в 1960 році. Працювала вчителем у Веренчанській, Прилипчанській, а потім у Борівецькій школах, в обласній школі-інтернаті. З 1972 року — викладач української мови Чернівецького університету. Активну участь бере у виданні «Словника буковинських говірок». Пише вірші (в книзі використано: «Церкві — сто п’ятдесят», «Мої Борівці», «Хлопці-патріоти», «Пам’ятаю», «Боже, борони»).
Попович Теофіл Дмитрович — полковник, кандидат технічних наук, начальник кафедри озброєння факультету ракетно-артилерійського озброєння Одеського інституту сухопутних військ. Народився в 1959 році в селі Борівці. З 1966 по 1974 рік навчався в Борівецькій восьмирічній школі. Після закінчення Киселівської середньої школи вступив на фізико-математичний факультет Чернівецького державного університету, яким закінчив у 1980 році. Потім навчався в Ленінградській військовій академії. Військову службу проходив у Німеччині, Яворові, Шабо, Коростені. З 1 липня 1998 року призначений начальником кафедри озброєння Одеського інституту сухопутних військ після об’єднання кафедри ракетно-артилерійського озброєння та кафедри стрілецької зброї і боєприпасів. У ювілейній книзі, присвяченій 100-річ-чю інституту, про нього написано: «Чимало досвіду, наприклад, у начальника кафедри озброєння, кандидата технічних наук полковника Теофіла Поповича. Офіцер має за плечима багато років служби, вогненний «запас недоторканності» Чорнобиля. Отож, усі навички та вміння Теофіл Дмитрович з наснагою передає вихованцям. І юнаки не підводять наставника — знання свої зміцнюють і кожним днем».
Фищук Олександр Георгійович – начальник податкової інспекції області (2004-2007, 2011 рр.), депутат обласної ради.
Гунчак Іван Михайлович – Директор державного підприємства «Дослідне господарство Придністровської дослідної станції і садівництва».
Гунчак Марко Васильович – заступник голови Кіцманської районної ради.
Скорейко Іван Васильович – начальник медичної частини облвійськомату.
Одинак Дмитро Олександрович – полковник, старший слідчий УМВС Чернівецької області по боротьбі з організованою злочинністю.
Скорейко Олександр Олександрович – голова правління Кіцманської райспоживспілки.
Данилюк Михайло Ігорович – голова правління Ставчанського ССТ.
Гунчак Володимир Михайлович – Начальник Державної Інспекції захисту рослин Чернівекцкої області, кандидат сільськогосподарських наук.
Скорейко Юрій Георгійович – помічник депутата Верховної Ради партії «Батьківщина» від Ю.Тимошенко.
Черненко Ірина Володимирівна – перекладач, Македонське посольство, м. Київ.
Бабчук Володимир Григорович – начальник житлово-комунального господарства, м. Чернівці.
Одинак Марія Маноліївна – завідуюча відділом початкової освіти Чернівецького інституту післядипломної освіти.
Фищук Василь Георгійович – полковник, головний інспектор головного штабу МВС.
Скірський Павло Сергійович – начальник Кіцманської районної державної податкової інспекції.
Скорейко Юрій Миколайович – суддя республіканської категорії з футболу.
Скорейко Василь Петрович – голова правління СВК «Зоря», с.Ставчани.
Микитюк Степан Дмитрович – кандидат медичних наук, м.Чернівці.
Микитюк Павло Дмитрович – кандидат фізичних наук, м.Чернівці.
Кавецька Марія Олександрівна – заступник начальника податкової інспекції області.
Кица Іван Іванович – заступник начальника пенсійного управління облдержадміністрації.
Савчук Григорій Михайлович – начальник нафтобази, м.Івано-Франківськ.
Савчук Олександра Олександрівна – завідуюча терапевтичним відділенням Гадяцької районної лікарні, заслужений терапевт України.
Федоряк Василина Тодирівна – артистка хору «Думка», м.Київ.
Федоряк Сергій Дмитрович – кандидат медичних наук, м.Чернівці.
Скорейко Ананій Олександрович – головний лікар Ставчанської дільничої лікарні.