Home / Кіцманський район / Мамаївці / Освіта Мамаївці

Освіта Мамаївці

Над розділом «Освіта с.Мамаївці» працювала творча група вчителів та учнів:

Рибак Одарка Денисівна – заступник директора з навчально -виховної роботи Мамаївського ЗНЗ І – ІІІ ст. №1

     Вакарчук Андрій учень 9 класу Мамаївського ЗНЗ І – ІІІ ст. №1

    Скулеба Аліна учениця 7 класу Мамаївського ЗНЗ І– ІІІ ст. №1

 

О школо, школо, рідна школо!

У світі ти для нас одна.

Тебе ніколи не забуде

Мамаївська щаслива дітвора.

Ми горді тим,що наша школа

Дала нам велич Товстюка

Що над безмежжям Буковини

Лунає пісня Гнатюка.

 (О.Кобилянський, вчитель-методист,

                                    лауреат премії ім. С.Шпойноровського)

Освітні заклади Мамаївців – це заклади однакових можливостей з досить широким для дитини діапазоном видів навчальної діяльності. Заклади, в яких діти вчаться активно й гідно жити, розвивають та реалізовують свої здібності. Всі покоління мамаївчан відзначалися надзвичайною працьовитістю, різноманітними талантами, прагненням до знань.

На території  села Мамаївці функціонують такі освітні заклади:
Дошкільний навчальний заклад (з 1973 р.)
Мамаївський загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів №1 (з 1872 р.)
Мамаївський загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів №2 (з 1880р.)
Музична школа (з 1978 р.)
Філіал художньої школи (з 1980 р.)

     Мамаївський дошкільний навчальний заклад

  У мальовничому куточку села Мамаївці розташований дошкільний навчальний заклад. Хто побував тут хоч раз, відчув тепло, затишок неначе потрапив у світ добра, щастя й казки.

Це приміщення дошкільного навчального закладу вперше відчинило свої двері для малят 1973 року.
У ньому виховуються та навчаються понад 135 дітей дошкільного віку. Функціонує 5 груп. З них 1 група – раннього віку та 4 групи дошкільного віку. Кожна група має свою цікаву назву, девіз, емблему: «Веселка», «Ромашка», «Бджілки», «Дзвіночок», «Метелики».
Завідуюча – Угренюк Інна Корнилівна. Виховують та навчають, піклуються та доглядають за малятами відповідно до штатного розпису 35 працівників. З них: 13 чоловік педагогічного персоналу, і 22 чоловік обслуговуючого персоналу.
Склад педагогічного колективу: 10 вихователів, 1 вихователь – методист, 1музичний керівник. Із 13 педагогічних працівників 8 мають вищу освіту, 1 вихователь «спеціаліст І категорії», 3 вихователі «спеціалісти ІІ категорії », 9 вихователів – „спеціалісти”.

У Мамаївському садочку створені необхідні умови для соціального, інтелектуального, емоційного розвитку дітей, бо об’єктом уваги вихователів стала особистість дитини, її бажання й допитливість. В закладі обладнана фізкультурна та музична зали.
Колектив і батьки – це велика сім’я, яких об’єднує найцінніше – Дитина! Дитсадок – другий дім, який всі люблять і створюють такі умови, щоб діти щоденно з радістю поспішали сюди. Майданчики з ігровими спорудами, спортивний майданчик, затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали все підібрано згідно вимог Базової програми розвитку дитини дошкільного віку “Я у світі”.

  Колектив закладу живе в атмосфері постійного пошуку нового, кращого, досконалішого.
Кредо колективу: «Кожна дитина – це неповторна індивідуальність, яка має право на любов і повагу».

Ми завжди раді зустрічі з Вами!
Гарно в нашому садочку!
Наш садок всім – рідний дім.
То ж приводьте сина й дочку,
Будем раді вам усім!

Мамаївський ЗНЗ І – ІІІ ступенів №1

   До середини 18 століття у Мамаївцях був монастир – єдиний на лівобережній Кіцманщині, при якому працювала маленька приватна школа, де грамоті дітей вчили дяки. У ній навчалася невелика група місцевих дітей заможних батьків.
Щодо Нових Мамаївців, то тут школа почала працювати з 1 жовтня 1872 року, була п’ятнадцятою в повіті. Хоча селяни збудували школу ще в 1864році, функціонувати вона почала 1872року, отримавши відповідний дозвіл від Буковинської крайової управи. Школа була споруджена на зразок великої селянської хати, з трьома класними кімнатами й квартирою для надучителя (так тоді називали директора школи).
Це приміщення школи не збереглось.
Село Мамаївці з кожним роком розросталось, збільшувалась кількість жителів. Стара школа перестала задовольняти потреби населення, тим більше, що до 1880 року тут навчалися й діти із Старих Мамаївців. Здобуваючи освіту, вихідці з Мамаївців уже в останні десятиріччя 19 –того століття ставали професорами Чернівецьких гімназій і навіть університету, як, наприклад, Денис Єремійчук, який став професором теології на богословському факультеті, чи брати Пігуляки – професорами вищої реальної школи.
У 1904 році школа вже була п’ятирічною ( в інших селах навчання тривало чотири, три,а то й два роки). Знову назріла потреба у спорудженні нового приміщення, яке завершилось у 1906 році великою двоповерховою будівлею.

На той час двоповерхові школи були лише в трьох селах: Лашківці, Кліводині й Долішніх Станівцях. Приміщення це служить мамаївським учням початкових класів і досі. З квітня 1909 року і до початку Першої світової війни в Нових Мамаївцях виходив педагогічний двотижневик «Каменярі», орган Вільної організації учительства на Буковині.
Восени 1918 року наш край окупувала королівська Румунія і українські школи закривалися. Не оминуло це лихо й Мамаївську школу, де на той час працювала семирічна школа. Українською мовою не можна було розмовляти навіть на перервах. З двадцятих років були введені підготовчі класи «Градіна», які готували дітей до першого класу. Цей своєрідний дитсадок можна було відвідувати один – два роки, залежно від розвитку дітей. У 1926 році відбувся перший випуск Мамаївської семирічної школи. Улітку 1940 року, після возз’єднання з основними українськими землями, заняття в школі знову велися українською мовою, а з 1944 року відновила свою роботу Новомамаївська семирічна школа. У 1959 році школа випустила вже своїх перших десятикласників. Але функціонувала вона як середня школа до побудови нового корпусу Старосільської школи (1963 р.). Незабаром розпочалося будівництво двоповерхової будівлі, яке завершили в 1976р. і вже з 1977р.

Новосілківська школа знову набула статус середньої, в якому вона працює й досі, тільки із зміною назви – Мамаївський загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів №1.


Підростали нові покоління мамаївчан, які успадкували кращі якості попередників і продовжували дивувати край та цілу Україну своїми талантами, працелюбністю, культурою. Мало які села Чернівецької області можуть пишатися стількома визначними діячами науки, освіти, культури.

Випускниками школи є:
Денис Єрмійчук – професор Чернівецького університету. Указом австрійського імператора йому було присвоєно звання «Ординарного професора», що давало право викладати теологію в будь-якому з університетів австрійської імперії.
Юстин Пігуляк – український живописець-портретист. Спеціальну освіту одержав у Віденській академії образотворчих мистецтв.
Корній Денисович Товстюк – член-кореспондент Національної академії наук України, двічі лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор фізико-математичних наук, професор.
Захар Дмитрович Ковалюк – доктор фізико-математичних наук, академік, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Керівник Чернівецького відділення Інституту проблем матеріалознавства Національної академії наук України.
Юрій Миколайович Подільчук – професор, доктор фізико-математичних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
Богдан Іванович Лев – доктор фізико-математичних наук, співробітник Інституту фізики НАН України.
Володимир Іванович Колибаба – доктор економічних наук, професор Іванівського університету.
Дмитро Михайлович Гнатюк – видатний співак ХХ століття, один із кращих баритонів світу. Дмитро Михайлович нагороджений орденами Леніна (1967), Жовтневої революції (1971), Дружби народів (1975), Трудового червоного прапора (1982), орденом Леніна і Золотою зіркою (1985), Державною премією   України імені Т.Шевченка (1973), Державною премією СРСР (1977) та багатьма іншими нагородами. У 1996 році Д.Гнатюку присвоєно звання академіка Академії мистецтв України.
Випускниками школи також є кандидати наук Глібка О.З., Тащук Д.О., Фотій В.Д., Івасюк В.В., Подільчук В.Д., Григоращук І.М., Лук’янюк К.М., Бойчук В.В.

Художники: Райло З.Д., Кокоячук В.О., Равлюк А.К.

Заслужені майстри народної творчості: Завадюк А.З., Тащук І.С.

Письменники: Угринчук Є.І.

Директори школи

Знайомтесь – наш педагогічний колектив

Теоретичні засади роботи нашої школи:

  • Найдорожчий скарб у кожного народу – його діти…

                                                                      (С.Русова)

  • Усі люди народжуються талановитими, але кожен талановитий по-своєму.

                                                              (Г.Сковорода)

  • Якщо з раннього дитинства виявити і розвивати індивідуальні здібності учнів, у тому числі і творчі, то формування талантів стає таким самим рядовим явищем, як і підготовка спеціалістів вищої категорії.

                                                                 (І.Волков)

  • Мистецтво й майстерність навчання і виховання полягає і тому, щоб розкривши сили і можливості кожної дитини, дати їй радість успіху в розумовій праці. А це означає, що в навчанні має бути індивідуалізація і в змісті, і в часі.

                                                        (В.Сухомлинський)

  • Я можу помилятися , і ти можеш помилятись, але спільними зусиллями ми можемо наближатися до істини.

                                                                  (К.Поннер)

Колектив навчального закладу робить усе можливе щоб школа сьогодні стала місцем, де діти і батьки навчаються спільного життя, діяльності, відчуттів. Учителі відкривають учням світ любові і добра, творчої співпраці, допомагають їм пізнати себе і навколишній світ, вказують шляхи, як можна вивести формулу щастя, не забуваючи формули людяності, навчатись жити, не руйнуючи живого, працювати і нестандартно мислити. А найголовніше – невтомно відкривати «духовні острови в океані рідного народу», любити рідний край, оберігати його мову, традиції, природу і культуру.

     Результатом такої цілеспрямованої роботи стали досягнення школярів. Учні школи беруть активну участь і здобувають призові місця у предметних олімпіадах, різних районних конкурсах і конференціях.

      Школярі пишаються своєю школою № 1. А школа пишається ними всіма разом (їх сьогодні у нас 304) і кожним зокрема. Тими, хто ще в пошуках себе, своєї неповторності, і тими, хто вже тримає на долоні свою зірочку. Заради них кожен учитель школи постійно дбає про підвищення свого професійного рівня. Щороку вчителі школи беруть участь у конкурсі «Вчитель року»., здобуваючи призові місця і визнання колег.

    Вирішення складних і багатогранних проблем шкільного життя визначає ініціатива, почуття нового, пошуку. Цьому сприяє доброзичлива, творча атмосфера, що панує в школі. Педагогічний колектив – це вчителі-однодумці, зусилля яких спрямовані на пошуки оптимальних умов навчання і виховання, на підвищення професійного рівня, на виявлення обдарованих дітей та створення умов для розкриття і максимальної реалізації потенційних можливостей школярів.

Педагоги, які працюють в інноваційному режимі:

      Лев Ганна Іванівна, Домітрюк Наталія Михайлівна, учителі хімії. З 1997 року використовують блочно-рейтингову технологію навчання та оцінювання учнів, одну із сучасних індивідуально орієнтованих моделей навчання хімії. Їх досвід роботи вивчено і узагальнено ІППОЧО та внесено до каталогу педагогічних інновацій у Чернівецькій області.

Катрюк Наталія Сидорівна, учитель історії, Мандюк Наталія Модестівна, учитель художньої культури. Творча група, яка працює над проблемою «Реалізація міжпредметних зв’язків шляхом використання проектних технологій» Пошукові проекти їх вихованців неодноразово відзначались на районних та обласних конкурсах.

Білак Тетяна Василівна, учитель англійської мови. Впроваджує інтерактивні та інформаційні технології навчання, використовує Оксфордські підручники та друковані матеріали інших англомовних видавництв. Досвід її роботи «Інтерактивні методи роботи при вивченні англійської мови» внесений в обласну картотеку педагогічних інновацій

 Берездецька Діана Сергіївна, учитель початкових класів. Використовує проектну технологію навчання, інтерактивні технології. Досвід її роботи «Використання методу проектів на уроках математики» ІППОЧО затвердив для вивчення на регіональному рівні. Учитель проводить відкриті уроки для учителів району, області.

 Баєтул Надія Сильвенстрівна, учитель біології. Досвід її роботи «Використання інноваційних технологій на уроках біології шляхом індивідуалізації та диференціації навчальних занять» узагальнено і рекомендовано до впровадження на рівні області

 Гринюк Володимир Ілліч, учитель фізичної культури. Використовує технологію «Створення ситуації успіху», в основі якої лежить особистісно орієнтований підхід до процесу навчання та виховання. Проводить відкриті уроки для вчителів району, області.

Педагогами школи створено всі необхідні умови для продуктивної праці вчителів і учнів. Естетично обладнані кабінети: фізики, хімії,математики, інформатики, української мови й літератури, англійської мови, музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, історії, біології, географії, обслуговуючої праці, комбінована майстерня; зали: українського рушника, спортивна, хореографії; кімнати: писанки, хліба.

Зала рушника

Кімната писанки

 

Кімната хліба

За підсумками обласного огляду-конкурсу кабінетів кращими в області визнано: методичний, біології, а кабінети: хімії, англійської мови, української мови й літератури зайняли друге місце.    Значна увага приділяється росту педагогічної майстерності. Постійно діє психолого-педагогічний семінар з актуальних проблем удосконалення уроку, успішно працюють 5 методичних об’єднань учителів. Традиційними стали проведення творчих звітів учителів, що атестуються, методичних рад, оперативок, практикумів, фестивалів нестандартних уроків, методичних рингів. Одним із шляхів трансформування освітнього процесу на гуманістичних засадах є педагогічні інновації.

Вчителі хімії з 1997 року використовують блочно-рейтингову технологію навчання та оцінювання учнів, одну з сучасних індивідуально-орієнтованих моделей навчання хімії. Їх досвід роботи вивчено й узагальнено іППОЧО та внесено до каталогу педагогічних інновацій у Чернівецькій області, куди внесено також досвід інших учителів: «Інтерактивні методи роботи при вивченні англійської мови», «Використання методів проектів на уроках математики в початкових класах», «Використання інноваційних технологій на уроках біології шляхом індивідуалізації та диференціації навчальних занять». Вчителем географії розроблено авторську програму туристсько-краєзнавчого гуртка. Школа тісно співпрацює з кафедрами: біології, української мови Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, Малою Буковинською академією.

Старшокласники навчаються за профілями: біолого-хімічним і української філології. Допрофільна підготовка полягає у посиленому вивченні української мови і хімії, факультативних заняттях «Загадки фразеології», українознавства, екологічних знань, «Хімія у побуті», «Розрахунок у розчинах»; заняттях гуртків, «Цікава граматика», «Художнє читання», «Хімічний ерудит». Зміцнюють і розширюють свої знання учні на фізичному й математичному гуртках. Плідна робота педагогів дає вагомі результати в навчанні, про що свідчать перемоги учнів у ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з базових предметів за районним рейтингом школа систематично посідає місце в першій п’ятірці (найчастіше третє місце).

Переможці та призери ІІ етапу предметних
олімпіад – 2011/2012 н.р. та їхні педагоги
Основним своїм завданням педколектив вважає виховання гармонійно розвинених особистостей із усвідомленою позицією, системою знань про природу, людину і суспільство. Позакласна робота є складовою частиною формування інтелектуальної особистості. Учні мають можливість навчатися в художній, музичній, спортивній школах, розвивати свої здібності в туристсько-краєзнавчому, фольклорному, драматичному, спортивному гуртках. Традиційними стали заходи: «Козацькі забави», «Таланти школи», «Ерудіони», предметні тижні.

          Учні школи є лауреатами фестивалів, конкурсів театрального мистецтва, фольклорно-етнографічних учнівських колективів, конкурсів: знавців української мови ім. П. Яцика, «Буковинська зіронька», «Чисті роси», «Буковинські пересмішники», мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка, районний дитячий конкурс художнього читання «Повернена святиня», районна конференція Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», районний конкурс молодіжних проектів з енергоефективності, екологічний конкурс експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник», V Міжнародний екологічний конкурс «У кого бджоли – у того й мед», конкурс української декоративної творчості, номінація «Українська писанка», дипломантами обласних та міжнародних конкурсів дитячого малюнка та художнього читання, районний конкурс малюнків на протипожежну тематику, районний конкурс малюнка «Моя сім’я за безпеку руху», районний етап обласної виставки «Новорічна композиція».

Гурток образотворчого мистецтва

     

            Всеукраїнський краєзнавчий конкурс «Геліантус», всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру», всеукраїнський конкурс з природознавства «Колосок». А танцювальний колектив «Колос» неодноразово ставав лауреатом міжнародних та обласних фольклорних фестивалів, без його участі не відбувається жодне фольклорне свято у селі, районі.

Фолькльорний, драматичний гуртки

Танцювальний коллектив

            Все це є незаперечним фактом розуміння колективом школи того, що доля українського народу вирішується за шкільними партами.

Освіта в нашому буковинському краї почала розвиватися лише після приєднання його до Австрії, розвинутої європейської держави, у 1774 році. До того часу в Північній Буковині не було жодної державної шко­ли. Існували лише так звані дяківки, тобто невеличкі приватні школи при монастирях, де навчалися грамоти, мабуть, до десятка дітей iз заможних родин. Два такі монастирі існували на території Кіцманщини — у Мамаївцях i Ревному. Вчителями у цих школах були дяки. Отже, мамаївські діти могли одержати примітивну освіту в себе вдома, в рідному ceлi. Учив дітей у Мамаївцях дяк Пігуляк—батько посла Єpoтея Пігуляка.  У вересні 1880 року у Старих Мамаївцях відбулося велике свято, на яке зійшлися майже всі жителі села. В урочистій обстановці було відкрито початкову школу. Понад п’ятнадцять років вона була однокласною, тобто діти вчилися лише один рік. У школі працював один учитель. Один-два рази на тиждень приходив священик, який учив релігії. Старомамаївська школа споруджена 1880 року на сільській толоці, недалеко від церкви. Школа залишалася однокласною п’ятнадцять років. У кінці 19 століття вона стає трикласною, а згодом тут уже діти вчилися чотири роки. У школі багато уваги приділялося німецькій мові, яку діти обов’язково вивчали, починаючи з початкових класів. Практичний характер носило трудове навчання. З 1903 року Старомамаївська школа одержала статус чотирикласної. Приміщення школи не один раз перебудовувалося і добудовувалося. Останній раз у 30-х роках, бо виникла потреба в більшому приміщенні. Це робилося на зібрані населенням кошти. Ще перед Першою світовою війною школа одержала статус шестирічної, а згодом і семирічної. З 1918 року була румунізація шкіл, заборона української мови.   Під час румунської окупації у Старих Мамаївцях спочатку працювала початкова, чотирирічна школа. А в кінці двадцятих років вона одержала статус семирічної. Першим директором румунської школи був Іван Попович. Оскільки румунських вчителів з потрібною освітою не вистачало, приймали на роботу і українських педагогів, які успішно склали іспит з румунської мови. Серед учителів помітною фігурою в школі був місцевий житель Денис Каплун. Але за вчителями – українцями весь час стежили, писали на них різні доноси.

З приходом радянської влади в селі запрацювала початкова чотирирічна школа з українською мовою навчання. Через кілька років школа одержала статус семирічної. Постало питання про відкриття середньої школи. Для цього потрібна була матеріальна база. У 1963 році у Старосіллі збудовано новий навчальний корпус на сім класних кімнат. І того ж року школа одержала статус середньої . Стару школу, в якій можна ще було займатися учням, в 1993 розібрано через те, що на її місці тоді ж розпочалося будівництво нової, типової школи на 820 місць.

2006 рік став знаменним для шкільного колективу, адже це – рік відкриття нової школи . Новий Мамаївський ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 став досягненням не лише села, району, а і всієї області. Цей храм науки є втіленням сучасності та прогресу.

Мамаївська музична школа

Мамаївська музична школа заснована в 1978 році (наказ №32 Кіцманського райвідділу культури 10.08.1978р.) на базі Мамаївського філіалу Кіцманської ДМШ.

 

Школа має окреме приміщення в селі Мамаївці, а також орендує частину будівлі в смт. Лужани, де має філію. На початку створення школи в 1978 році тут працювало 25 викладачів та навчалось 208 учнів.

За період з 1978 року по 2012 рік школу закінчило 597 учнів.

Продовжили навчання та закінчили середньо-спеціалізовані музичні заклади – 54 учні, вищі музичні навчальні заклади – 11 учнів.

У школі на даний момент працює 13 викладачів, з яких 3 викладачі вищої категорії, 5 викладачів носять почесне звання «старший викладач». У школі навчається 108 учнів.

З 2008 року по даний момент директором школи працює Чорней Юрій Васильович, завучем школи – Кільян Орися Парафтеївна, яка в період 1999-2008 рр. працювала директором школи.

У школі навчання ведеться на таких музичних інструментах як фортепіано, баян, акордеон, гітара, труба, саксофон, сопілка, флейта, бандура, скрипка; є клас вокалу та хореографії.

Випускниками школи є Гатрич Іван – заслужений працівник культури України, композитор; Верхоляк Андрій – музикант; Войтович Ірина – зав. фортепіанним відділом в Латвії.

Випускники, які працюють в музичних школах області:

Кирилюк Любов, Каленчук Тетяна, Івасюк Ігор, Максимюк Софія, Кошарюк Ольга, Ісаєнко Назар.

Навчаються в консерваторії: Дороган Сергій та Євчук Юрій.

У Мамаївській музичній школі на даний момент є 3 відділи: фольклорний – 36 учнів, народний – 36 учнів, фортепіанний – 36 учнів.

У школі фунціонують великі учнівські колективи: духовий оркестр (кер.Солярик І.А.), оркестр баяністів-акордеоністів (кер. Гоюк М.М.), ансамбль бандуристів (кер. Рихло Л.В.), дитячий хор (кер. Чорней Ю.В.) та створено оркестр викладачів школи (кер. Гоюк М.М.).

З кожним навчальним роком наша музична школа на обласних конкурсах та олімпіадах серед мистецьких шкіл області отримує все більше призових місць та досягає вагомих результатів. Чималу роль в цьому також відіграє тісна співпраця батьків зі школою.

Кращі випускники школи мають змогу продовжити навчання в середніх та вищих мистецьких навчальних закладах краю та за його межами. Протягом 2011/2012 навчального року учні школи зайняли 10 призових місць на обласних конкурсах та олімпіадах, а в рейтингу серед малокомплектних мистецьких шкіл області Мамаївська музична школа зайняла 4 місце.

Педагогічний колектив Мамаївської музичної школи завжди прагне розвивати творчі здібності учнів школи, прививати їм відповідні мистецькі знання і навички, любов до музики і пісні, а також підняти на новий якісний рівень їх виконавську майстерність.

 

Мамаївська філія

Кіцманської художньої школи

   Сільська рада та депутати сприяли для створення умов навчання малювання для дітей мальовничого буковинського села Мамаївці. Учні мають змогу розвиватися не гірше міських. Щоб займатися образотворчим мистецтвом дітям не потрібно нікуди їздити, адже в селі є художня школа.

1 вересня 1980 р. була відкрита Мамаївська філія Кіцманської художньої школи. Україна має Тараса Григоровича Шевченка, а село Мамаївці – Омельяна Миколайовича Кобилянського.

Першим завфілії Кіцманської художньої школи у с. Мамаївці був О. М. Кобилянський викладач-методист. Не дивно, що з перших років існування Мамаївської філії учні постійно виборювали призові місця міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних конкурсах. Вступали в престижні вузи мистецтва та коледжі, як обдаровані діти ставали стипендіянтами.

Директор Кіцманської художньої школи – Мороз Григорій Васильович «старший вчитель».

В Мамаївській філії Кіцманської художньої школи працює двоє викладачів: Савчук Наталія Євгенівна та Кудринський Любомир Вікторович.

Загальна кількість учнів, які навчаються у Мамаївській художній школі – 64 дітей.

Н. Є. Савчук має 15 педагогічного стажу та 9 категорію. Була нагороджена: грамотою управління культури обласної державної адміністрації, Кіцманською районною державною адміністрацією та 4 грамоти м. Чернівці.

Л. В. Кудринський, колишній учень Мамаївської філії Кіцманської художньої школи, має стаж 3 роки, 9 категорію.

Випускники даної філії продовжують та здобувають навчання у вищих учбових закладах.

Косівський інститут прикладного декоративного мистецтва – Кудринський Л., Григорчук О.

Київський національний університет ім. Поплавського – Козак О., Венгринюк В.

Київський національний університет будівництва та архітектури – Тащук О.

Львівський національний університет архітектури – Штефаніца А.

Канівський національний інститут – Жовнерчук Н.

Вижницький коледж –Дручук С., Рурак П., Грушка Н.

Чернівецький політехнічний коледж – Мельничук М., Паранюк Ю., Таневський С., Колісник Д., Федоряк М., Угринчук Л.

Чернівецький коледж дизайну та економіки – Якубович Н.