На терені села Зеленів перша культурна установа з’явилась лише в 1940 році, зі встановленням в селі радянської влади. В домі поміщика Гуідо де Ла-Скала дві кімнати були пристосовані під сільський клуб. Панський двір знаходився в мальовничому парку на схилі пагорба, що простягався до річки Брусниця. Молодь дуже полюбляла цей заклад, який був так вдало розташований. Тут щотижня відбувалися танці, демонструвалися кінофільми. До встановлення радянської влади будь-які культурно-освітні та громадсько-політичні заходи проводилися просто під відкритим небом або в одній із класних кімнат школи. Після утворення у селі колгоспу, клуб перемістився у великий єврейський будинок, який раніше господар використовував під трактир.
У 1948 році відкрилась сільська бібліотека. Незначна кількість художньої літератури була виділена державою безкоштовно. Книги взяв під свою опіку колгосп. Призначений правлінням бібліотекар здійснював видачу літератури трудівникам господарства та сільській інтелігенції. Трохи згодом бібліотека виділилася в окрему державну установу.
З приєднанням зеленівського колгоспу до брусницького і ліквідацією Зеленівської сільської ради значення і активність клубу та бібліотеки дещо впали. Покинутий панський двір поступово почав руйнуватись, втрачати свою привабливість і красу. Рідкісні багатовікові дерева нещадно винищувались, будинок невдовзі став непридатним для проживання, ставок замулився і заріс болотяними рослинами. Тепер же на місці панського маєтку проходить широка асфальтована дорога, а обабіч неї появилося декілька селянських господарств.
Клуб та бібліотека в с. Зеленів знаходиться в центрі села у пристосованому будинку який був колись хатою жителя с. Зеленів Мердика Петра, а потім цей будинок був переданий сільській Раді, була колгоспна контора, сільська Рада і хата читальня, за роки Радянської влади його добудували і будинок став сільським клубом і бібліотекою. Клуб і бібліотека є першим джерелом культурного збагачення на селі. При клубі працюють гуртки художньої самодіяльності і любительське об*єднання «Вишиванка».
При клубі та бібліотеці проводилось багато масових заходів, конкурсів, свят а саме «Свято села», «Свято чистої криниці», «Вшанування династій», «Конкурсні вечори», «Супер бабусі», «Міні міс + міні містер», «Міс села Зеленів», «Свято Маланки», «Свято буковинської начинки», «Етно-фестиваль «На гостини до Івана». За період роботи бібліотекою проведено ряд цікавих заходів на різну тематику, а також до релігійних свят та по відродженню культурної спадщини на селі «Краю мій Буковинський». Неодноразово аматори клубу брали участь у районних та обласних культурних заходах. Фольклорний колектив з програмою «Буковинські вечорниці» побував у багатьох селах нашого району та сусіднього Сторожинецького. Соліст клубу Рудей Максим брав участь у багатьох районних та обласних конкурсах, а також в м.Одеса «Молода гвардія». Великий вклад у розвиток культури села внесли колишній директор музичної школи Вервега М.В., завклубом Загарія С.В., директор Зеленівської ЗНЗ Грицюк В.Т., вчитель музики Гавдун Л.М., зав. Бібліотекою села Коваль Оксана.
Сільська бібліотека налічує 11 тисяч 422 фонду, обслуговує читачів: дорослих – 551, дитячих – 104. При бібліотеці працює комп*ютер, який безкоштовно надає послуги інтернету. Заведено платні послуги читачів при видачі книг.